Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Євангелізаційний концерт в с. Жовтневе

Євангелізаційний концерт в с. Жовтневе

     11 вересня команда служителів нашої церкви разом з групою прославлення провели незабутній євангелізаційний вечір у с. Жовтневе, що за 15км. від Тернополя. Служіння відбулося на центральному майдані села.
Це було справжнє свято для людей, адже не так часто до села приїжджають професійні музичні гурти.
     В цей день Господь дарував чудову сонячну погоду, бо кілька днів перед тим дощило, було холодно та похмуро.
Спочатку група прославлення "Шикайна" заспівала кілька пісень. Люди, які спочатку стояли осторонь, підійшли ближче і уважно слухали. Їм не завадили навіть два місцеві юнаки, які постійно їздили на мотоциклі, привертаючи до себе увагу.
Коли один з наших братів свідчив про своє навернення до Господа, підійшла... зграя гусей, неначе теж слухаючи послання. Вони повертались знову і знову коли їх відганяв місцевий хлопчик.
     А на завершення, пастор церкви проповідував Євангелію, закликаючи людей залишити гріхи та навернутись до Господа. Неподалік був бар де місцеві жителі полюбляють перехилити чарочку міцного напою, тому, бажаючи цього чи ні, вони теж почули слово проти п'янства та алкоголізму.
    В кінці служіння до нашої команди підійшов замісник Голови сільради й подякував за концерт та Слово Боже, а журналіст районної газети "Подільське слово" Ірина Юрко взяла інтерв'ю у пастора та лідера гурту прославлення для написання статті.  Прочитати статтю можна тут

Слава Господу за ще одну можливість донести Його Слово до гинучих людей!

дивитись фото