Любов і Зцілення

Євангельська Церква

В небо дивіться завжди

В небо дивіться завжди

11 вересня, у Жовтневому тернопільська музична група “Шикайна” представила якісну сучасну музику, яку створюють не тільки для естетичного задоволення, а й навіть для зцілення душі і тіла. З єврейської мови “Шикайна” означає “особлива Божа присутність”.

 

Як зазначила лідер та вокалістка гурту “Шикайна” Руслана Буковська,  своїми піснями музиканти намагаються довести людям Божу любов, а також показати, що Господь має для них краще майбутнє. У цій нелегкій роботі вони досягли уже чимало. Протягом 10 років, які існує група, “шикайнівці” відвідали чимало країн світу:  Угорщину, Польщу, Іспанію, Австрію, Німеччину. А в травні цього року на Всеукраїнському фестивалі духовної пісні гурт “Шикайна” став лауреатом третьої премії. До їх музичної скарбнички належить чотири альбоми: “Це твоя любов” (2001 р.), “Дотик” (2003 р.), “Різдвяні пісні” (2003 р.), “В небо дивіться завжди” (2006 р.). Зараз учасники гурту працюють над новим альбомом, який носитиме назву “Голос любові”. До нього увійдуть пісні, що звучали 11 вересня у Жовтневому.

У складі гурту: вокалістка Руслана Буковська, Денис Волошин — музичний керівник, ритм гітара, Микола Гарко — клавішні, Валерій Тарасенко — бас гітара та Кирило Логвись — ударні. Звукорежисер — Віктор Соловйов.

Походження назви християнського гурту цікаве й неординарне. У Біблії записана історія про те, як музиканти і співаки, усі присутні одностайно славили Бога, та так, що храм наповнила хмара слави Господньої (2 Хронік 5:12-14). Мовою оригіналу ця хмара звучить, як “Шикайна”. Це слово ідеально відображає провідну діяльність тернопільського гурту. Його учасники належать до енергійної молоді, вільної від наркотиків, алкоголю, нікотину. Вони прагнуть, щоб християнська музика була професійною та якісною. “Наше бажання — творити якісну, енергійну і впливову музику, — каже Руслана Буковська. — Цікаво, що “Шикайна” абсолютно гнучка у виборі музичного стилю: блюз, кантрі, джаз-рок, рок.

Організатором концерту став уродженець Жовтневого, небайдужий колишній наркозалежний, який своїми словами та вчинками тепер намагається допомогти ближньому, Борис Фенц. Це — людина, мало сказати, з жахливою історією життя. Того дня він розповів односельчанам, як одного разу втратив контроль над собою і заплутався у туманному наркотичному хаосі. Як 15 років страждав від наркоманії, тричі опинявся в тюрмі, захворів на туберкульоз і що найстрашніше — став віл-інфікованим. “Якби колись я не випив лише однієї склянки вина, не випалив цигарки, цього всього могло б не статися. Двадцять років життя у мене було вкрадено наркотиками й алкоголем,” — з сумом говорить Борис Фенц. І попри все шукав вихід, точніше вхід до Бога, і йому відчинили. Комусь допомагають медики, дехто отримує підтримку з небес, а зневірені — помирають, нерідко дуже молодими. Так Борис втратив свого брата, кандидата в майстри спорту по скелелазінню та близького друга Володимира. Їх вбили наркотики. “Найважче пережити не звільнення від наркотиків, а усвідомлення того, яке горе пережили рідні. Нелюдська сила та почуття зароджуються в людині після небезпечних ін’єкцій. Інколи і сам не розумієш, що з тобою і звідки виникає така злість до рідної мами, батька чи сестри”, — зізнається Борис Фенц.

Одного разу Борис зустрів свого давнього друга, директора реабілітаційного центру при Християнській Церкві повного Євангелія “Любов і зцілення” Романа Дещаківського, який і протягнув йому руку допомоги. Тепер Борис — успішна людина, його поважають і цінують.

На концерті був присутній пастор Християнської Церкви повного Євангелія “Любов і зцілення”, один з її засновників Олег Савчак, близький друг Бориса Фенца. Він приїхав у Жовтневе, щоб разом із сільською громадою порадіти за зцілення людини та проповідувати Боже Слово. Для нього порятунок бодай однієї заблудлої душі наповнює життя змістом…

Ірина Юрко

дивитись фото

ddd