Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Конференція на честь 16 річниці церкви "Любов і зцілення"

Конференція на честь 16 річниці церкви 2 – 4 жовтня церква «Любові і зцілення» в м.Тернопіль святкувала шістнадцяту річницю. «Ми є учні Христові» – так звучала тема конференції, що була присвячена цій події. Втілення у життя вчення Ісуса Христа про учнівство є одним із найважливіших аспектів Церкви Христової. Господь неодноразово наголошує у Своєму Слові, що ми маємо бути не тільки прихожанами, потрібно зростати в Його учнів, тобто ставати спроможними навчати інших.
     За тиждень до початку конференції наша церква мала два дні посту і спільної молитви. У цей час ми просили духу учнівства в серця дітей Божих, ревності до Господа, палкого бажання служити іншим, як того очікує від нас Ісус, щоб бути учасниками Його величних діл. Лідерські семінари, загальноцерковні служіння в спільноті братів і сестер з дочірніх церков стали особливими для всіх учасників цієї події. Адже це було не просто свято чи чергова конференція, а відвідини Господні. Дух Святий прийшов до тих, хто очікував, щоб із новою силою підняти ревність народу до свого Бога.
    Про те, як практично стати справжнім послідовником Христа, проповідували і ділились відкриттями та досвідом служителі, запрошені з різних країн. Президент асоціації «Every Nation» (Кожна нація), американець Стів Мурел, уже 26 років служить на Філіппінах. Це – смиренний чоловік, який мало розповідає про себе, але про нього свідчать його діла. Близько сорока тисяч людей налічує церква «Victory», яку очолює пастор Стів. За час його служіння у цій острівній країні засновано більше сотні дочірніх церков (тільки в Манілі їх 72!) Десятки підготовлених там місіонерів направлені в різні країни світу, в тому числі – мусульманські. Було чим поділитися і пастору Вулфі Еклебену – німцю, що вже вісімнадцять років живе в Лондоні. Там він започаткував і веде церкву, яка налічує близько чотирьохсот чоловік. Для Англії це значне досягнення. Як німця Вулфі Бог побудив служити англійцям, так і американець Майк Водкінс присвятив своє життя наверненню українців до Господа. Він жартує, що й сам уже не знає, хто він: український американець чи американський українець. Майк так довго живе в Україні, що його діти рідним містом вважають Львів і, приїжджаючи в Сполучені Штати, просять швидше повертатись додому. А хто не знає пастора Дага Ватсона, цього благословенного мужа Божого?! Всім церквам «Любові і зцілення» він відомий як пастор, що молиться за кожного, хто потребує від Господа підбадьорення. До Дага постійно вишиковується черга: в паузах між проповідями під час конференції, в обідню перерву і вечорами, коли після останнього служіння всі розходяться по домівках. І жодного разу ще ніхто не чув, щоби пастор скаржився на втому, бо він має серце слуги – завжди уважне, чуйне, терпляче, наповнене любов’ю. Наймолодший із запрошених проповідників – пастор Пшемислав Черасинський. Він зізнався, що Бог зробив щось дивовижне з його серцем. Пшемик дуже полюбив Україну з її гостинним народом і нашу сім’ю церков. Побажав учасникам конференції у повноті пізнати Христову особистість, зростати в ній і виконувати волю Божу. Майже всі ці харизматичні служителі – місіонери. Тому їхні послання церкві – це слова, що ґрунтуються на власному досвіді, самопожертві, особистих перемогах і поразках.
    Духом учнівства, яким були пронизані проповіді усіх пасторів, перейнялися і учасники конференції. Кожен, хто ревнує сьогодні про щось вагоміше, ніж тихе, облаштоване особисте життя, був змотивований на виконання Господнього доручення– «йти і навчити всі народи, христячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, зберегти все те, що Господь заповів». Ісус прийшов на землю заради людей, і все Його служіння – любов до кожного, навіть до найбільшого грішника. Ми як учні Ісуса маємо перейняти цю здатність Господа любити людей, що навколо нас, тих, які ще не знають Христа, не пізнали Його любові і милості. Від першого служіння і до закінчення конференції Божа любов огортала нас, ми отримали відновлення в Святому Дусі. У Його присутності наші серця наповнювалися Божою любов’ю до неспасенних людей.

Сподіваємось, що цей приїзд в Україну стане незабутнім і для наших гостей, пасторів. Вони знайомились з українцями не лише на зібраннях церкви, але й мали змогу відвідати дивовижний витвір природи – печери біля села Кривча. Ці дивовижні місця захоплюють таємничістю первозданної краси. Але щоб здійснити запропоновану екскурсію, треба мати неабияку відвагу, адже ці гіпсові печери мають багато розгалужень і вважаються одними з найдовших у Європі. Та ще й летючі миші, які шугають в тісних лабіринтах, додають екстриму. Мандрівка печерами настільки сподобалась нашим закордонним гостям, що кожен із них згадував цю поїздку у своїй проповіді. Зал реагував на їхні веселі розповіді нестримним сміхом і схвальними оплесками.

Конференція завершилась в атмосфері єднання сердець, великої хвали Господу, подяки за Його милість і благість. Кожен її учасник поїхав додому з усвідомленням, що настав новий час для Церкви Христової – час учнівства, посвяти і відновлення в силі Духа Святого. Нехай Господь допоможе усім нам не лише знайти своє призначення, а й звершити його. Щоб у час відвідин Христа наш Господь сказав кожному: «Добрий і вірний раб, увійди в радість Пана свого!»