Любов і Зцілення

Євангельська Церква

18 річниця церкви "Любов і зцілення"

18 річниця церкви "Любов і зцілення"

4-7 жовтня церква "Любов і зцілення" відсвяткувала свою 18 річницю. Море чудових вражень, радості, Божої любові та спілкування принесли ці чотири осінні дні! До нас приїхало багато гостей з України та з-за кордону.

Темою конференції було місце Писання з Дій святих апостолів 6:7 :

«…І росло Слово Боже, і дуже множилося число учнів…»

4 та 5 жовтня конференція розпочалася семінарами для пасторів дочірніх церков, лідерів та служителів, що зібралися у мальовничому куточку поза межами міста та суєти. Господь дарував теплу сонячну погоду.

Навчання на важливі біблійні теми, а також, потужне пророче слово підготувало серця всіх присутніх щоб чути, приймати та ходити у волі Божій. Господь промовляв через своїх служителів, що Він бажає, щоб Його церква являла для цього світу Божу надприродню силу і чудеса, проповідуючи усім людям Євангелію Ісуса Христа!

Через це усі учасники були натхнені та сповнені Святого Духа!

У наступні два дні 6,7 жовтня проходили загальні зібрання для усіх бажаючих, а також, відбулося посвячення нового церковного приміщення для Господа!

Нам служили спікери конференції:  Джон Рор (США), Том Джексон (Шотландія), Маркус Марошч (Австрія) та Пшемислав Сієлатискі (Польща).

Дякуємо Господу за вилиття Його благодаті і сили. Давайте змінювати цей світ для Нього!