Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Пікнік для неодружених

Пікнік для неодружених

Захоплюючий та веселий видався пікнік на березі Петриківського ставу. Саме там відбулася зустріч для неодружених юнаків та дівчат. Програма відпочинку включала в себе різноманітні заходи. 

Так, всі присутні були поділені на три команди з однаковою кількістю дівчат та хлопців. Перед  сильнішою половиною людства стояло завдання з допомогою свого інтелекту та фізичних навиків здобути для команди матеріали, необхідні для приготування обіду. Ну і звичайно сестри мали змогу продемонструвати всі свої кулінарні таланти. Після смачного обіду всі відпочивали, ділячись своїми життєвими історіями, потім були спортивні ігри.  Вечором брати подали курячі стегна приготовані на вогні, а потім романтичний солодкий стіл.

Протягом дня молоді люди мали змогу придивитися одне до одного. Помітити вміння, і те, як та чи інша людина веде себе і як реагує в різних складних ситуаціях. Адже тільки в незвичайних обставинах кожен проявляє себе по-справжньому. Таким чином була досягнута головна ціль зустрічі – познайомитись ближче, спілкуючись один з одним, та побачити хто на що здатний. Всі їхали додому дуже задоволені, співаючи вдячні псалми Господу.