Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Акція "Я ВІРЮ В ІСУСА"

Акція "Я ВІРЮ В ІСУСА"

Упродовж 5 днів -  з 3 по 7 серпня  євангельські церкви Тернополя провели акцію «Я вірю в Ісуса».

 

Місцем розвитку основних подій акції з 3 по 5 серпня став парк імені Тараса Шевченка, а 6 та 7 серпня дійство  відбувалося на Театральному майдані. Також були запрошені театральні, музичні та євангелізаційні групи із різних куточків України та з-за кордону.

Мета акції - популяризація євангельського руху, християнських, моральних та сімейних цінностей.
До акції планують долучилисяся такі відомі особистості, як Аліна Горобець – найкраща футзалістка світу 2009 року, Ліка Роман – Міс України-2007, Христина Осельська, учасниця шоу «Х - фактор» та інші.

5 днів в Тернополі тривали концерти, флешмоби, турнір з вуличного футболу, служіння у сиротинцях, наркодиспансері, онкодиспансері та геріатричному будинку... Також транслювались соціальні фільми під назвою «Вся правда про», що висвітлюють проблеми алкоголізму, наркоманії та куріння.
А волонтери акції прибирали парки та упорядковували дитячі майданчики.

Усі учасники дійства були одягнені у футболки з емблемою та назвою акції. А у місті були розвішені плакати та біг-борди з фотографіями відомих людей, які заявляли про свою віру в Ісуса Христа. Розпочалася  акція  3 серпня, у середу, заходом «Діти з обмеженими можливостями». Для цих діток влаштували ігри, малювання, флешмоб, а у підсумку кожний юний учасник отримав приз.

Також, музичні концерти  проходили в різних частинах міста. Наша церква проводила концерти та євангелізації 3-5 серпня з 17:00 до 18:45 біля центральної прохідної заводу "Оріон", була активним учасником служіння у нарко та онкодиспансерах! Велика подяка усім волонтерам Церкви за вагомий вклад у акцію на благо Божого Царства!

Дивитись фото