Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Міжцерковний проект "Полюби!"

Міжцерковний проект "Полюби!"

Молодь трьох  християнських церков «Любов і зцілення», «Свідоцтво Христа», «Відродження», та місії «Молодь з місією» об’єдналися в спільному проекті - «Полюби … ».

    Проект включав в себе опитування по спеціальних анкетах і запрошення на святковий вечір в кафе «Анастасія». Загалом було опитано близько трьохсот чоловік. Метою анкетування було показати молоді, що любов – це не лише стосунки між хлопцем і дівчиною, а і відносини між друзями, батьками і «ближніми».  Також, спробували виявити відношення молоді до поняття «Любов»: чи це емоції, чи поступки, спробували виявити проблемні категорії для молоді: батьки, однолітки, протилежна стать, старші люди, тощо.

    Приємно здивував організаторів заходу той факт, що більшість опитаних людей хотіли б покращити свої стосунки з проблемними для них категоріями, і залишили свої контактні телефони для спілкування на цю тему і відповідних консультацій.
    У зв’язку зі складними погодними умовами опитування проводилося в приміщеннях супермаркетів і студентських гуртожитках, і лише деякі активісти наважувалися опитувати людей на вулиці.   
    На святковому вечорі, що відбувся 12 лютого о 20:00 в кафе «Анастасія» піднімалася тематика справжньої любові і п’яти її аспектів. Був конкурс на кращий вислів про любов, а також, обговорювали як починається справжня любов, що вона говорить і які її вчинки.
    Надалі організатори планують проводити подібні заходи на різні теми, і залучати до них більше молоді з різних церков.