Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Пісні-молитви за Україну заспівали на конкурсі Файна пісня для Ісуса

Пісні-молитви за Україну заспівали на конкурсі Файна пісня для Ісуса

Пісні-молитви за мир в Україні заспівали представники протестантських церков Тернопільщини під час другого етапу конкурсу «Файна пісня для Ісуса». Учасники гурту Soteria пройшли у наступний етап. Тож музиканти готуються до виступу гуртом у турі Пасхальної тематики. Також відбір пройшла вокалістка групи прославлення Соломія Савчак, яка виконує сольний номер.

width=1020

 Конкурс християнської пісні відбувається у рамках святкування 500-річчя Реформації.

– Усього виступило у другому турі 35 учасників, ми відібрали 22,  - розповідає організатор конкурсу керівник творчого відділу проекту R500 Лідія Волощук. – А у наступному етапі вибиратимемо 10, які представлять Тернопільщину на всеукраїнському конкурсі християнської пісні.

width=1020

Пісні переможців записуватимуть для трансляції на різних музичних ресурсах. Авторів музики пісень запрошуватимуть до участі у конкурсах композиторів.

width=1020

width=1020

 – Пісня – це поле бою для душі, – говорить представник журі начальник управління культури міськради Олександр Смик. – За допомогою музичних творів сьогодні ми відчули Україну. І саме за ці відчуття змагався кожен учасник. Переможці матимуть честь нести такі емоції перед тисячними залами.

width=1020

Наприкінці учасники разом виокнали пісню Боже, я молю Тебе за Україну.

Другий етап конкурсу проведуть 25 березня на Театральному майдані.

width=1020