Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Молодіжна конференція 2017: Ігри, ток-шоу, відкриття та нові пісні для Бога

Молодіжна конференція 2017: Ігри, ток-шоу, відкриття та нові пісні для Бога

Зрозуміти глибше стиль життя у стосунках з Богом мали можливість учасники молодіжної конференції, яку організували представники МХО «Кайрос» 9-11 січня на базі відпочинкового комплексу поблизу села Ступки. Програма із квестами, іграми, молитвами, ток-шоу та вечорами прославлення мала на меті пізнання Господа та розуміння  кожним учасником свого служіння.

width=100%

Секрет успіху від відомих християн

Молодь мала можливість спілкуватись та задавати питання християнам, які досягнули певних успіхів у своїй сфері діяльності.

Привітав учасників конференції  мер Збаража Роман Полікровський. 

width=100%

- Коли ти працюєш чесно – ти сміливий, як лев, - говорив він. – Християнин повинен бути не одним із, а кращим – заради слави Божої. Тільки того, що ти віруючий, ніколи не буде достатньо.

Київська активістка, експерт із питань антитютюнового та антиалкогольного законодавства Юлія Солоха закликала молодь прикладати максимум зусиль у своїй сфері діяльності.

width=100%

- Тоді, коли ти зробив усе можливе, приходить на допомогу Бог, - говорила Юлія. – Ми маємо можливість із Його допомогою блокувати  зло. Втратити своє служіння просто, а особливо тоді, коли ми занадто прив’язуємось до чогось і набуваємо залежність. Розвиток відносин з Богом і розвиток себе забезпечить успіх.

Для служіння недостатньо однієї євангелізації. Слово про Бога звучить доречніше у процесі дій, нагадав тернопільський капелан Олександр Борисов.

- Того, що ми не робимо поганих речей – недостатньо для Бога, -  зазначив Олександр Борисов. - Бог запитає, що ми зробили, а не від чого відмовились. Я вважаю привілеєм виконувати бойові завдання разом із військовими і говорити їм Слово Боже.

Спілкування з відкриттями

Під час ігор, квестів та молитов було багато відкриттів від Бога.

- Особисто мені дуже сподобався останній день конференції, - ділиться враженнями учасниця Ольга Николайська. - Не тому, що вже треба було повертатись додому, а тому, що цей день, коли Бог відкрив мені мої очі на моє життя. Я глибше відчула Божу любов, без якої будь-яке служіння не має сенсу.Дуже круто було тоді, коли служителя молилися за людей. Коли Бог говорив через цих служителів. Якщо була би можливість залишитись на дні на 3,5,10, місяць, рік....  то я була з радістю погодилася б.

width=100%

Пісня нова для Бога

Закінчувались вечори прославленням Господа. Гімном конференції стала нова пісня від  групи  Soteria  «Досягай словом».

width=100%

- Люди звикли до пісень із текстами про невдалі стосунки та розбиті серця, - додав один із лідерів молодіжного служіння Володимир Ткачук. - Якщо ми співаємо і наповнюємось таким змістом, відповідно будемо очікувати подібних подій в житті. Але є чудова альтернатива - заспівати нову пісню про славу Бога. Ці слова під музику ми говоримо перед Богом у благоговінні. Під час прославлення і поклоніння приходить наповнення Духом Святим, у якому звільнення, зцілення та відкриття.

width=100%

width=609

width=100%

width=100%