Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Навчання та відпочинок для левитів

Навчання та відпочинок для левитів Ось, що сказали наші дорогоцінні левити про проведений разом час:


Руслана Буковська:


     31січня - 1лютого в Скоморохах відбувся виїзний семінар групи прославлення разом з пастором нашої церкви.
     Ми провели чудових два дні! День починався і закінчувався прославленням Господа!
Я не забуду ті чудові миті в спільному поклонінні. Небеса були відкриті над нами! Кожен з нас міг відчувати сильну Божу присутність. Ми славили Господа співом і, граючи на різних інструментах. Начебто Ангели перебирали струнами і підносили свій голос в Небеса!
    Господь був так близько! Чим глибше ми занурювались в Божу присутність, тим більше ми ставали одним серцем і однією душею. Це був незабутній час.
    Протягом двох днів проводились семінари, на яких ділилися словом пастор Савчак Олег і лідер прославлення Руслана Буковська. Обговорювалися різні теми. Пастор звернув увагу на особисті відносини з Господом:
-    Хто Такий Бог?
-    Кому ми поклоняємось?
-    Ми є перш за все поклонники Богу!
-    Левитське служіння Старого Заповіту
-    Божа проявлена присутність «Шикайна» та ін.
Руслана ділилася думками на такі теми:
-    Хто такі Левити?
-    Божі цілі, покликання і вибрання для кожного левита.
-    Чому часто люди, покликані Богом, не входять в Його повноту?
-    Чому деякі з них відходять від Господа і губляться на шляху свого покликання?
На завершення, відбулась молитва з оливо помазанням за кожного музиканта і співака. Господь давав пророчі слова і виливав Свою благодать!
      Крім поклоніння і семінарів у нас був хороший відпочинок. Свіже повітря, спортивні ігри… Це був чудовий час!
      Я дякую Господу за ці два неповторні дні, дякую пастору Олегу за класну поїздку в якій ми ще більше пізнали Бога і об’єднались, як команда.

         Коли в поклонінні зливаються наші серця, б’ючись в унісон, і ми стаємо однією душею, одним голосом, піднесеним в небеса, то самі ж Небеса опускаються на землю і наповняють її Божою особливою присутністю і в цей момент кожен з нас може сказати:
     «І я – вже не я,
      А великий оркестр,
      І Ти в ньому –
      Мій Диригент!»


Микола Федчук

Дякую Господу Богу і церкві за цей семінар. Особисто для себе я зрозумів, що  потрібний для церкви, і для своєї команди. Я відчув сильну присутність Святого Духа, який об’єднав наші серця, як друзів, і як служителів. Сила Святого Духа в єдності є дуже сильною і непереможною. Я дякую Господу за це відкриття! Такі семінари є необхідними як для єдності церкви, так і для особистого духовного зросту. Амінь.

Олег Гуцайлюк
Дякую пастору і групі прославлення за чудово проведений час, за активний відпочинок і пізнання чогось нового. Враження від цього в мене лише позитивні. Я відчув, що я все ж комусь потрібен і це є дуже приємно. Дякую Богу, що привів мене в дане місце і в даний час.

Віктор Соловйов
Слава Богу за те, що є така можливість служити Йому, за те, що вкладає в серце бажання жити для Нього. Добре, що є такі семінари на яких можна отримати Слово від Бога, підтримку від братів і сестер. Класно бути в команді, бо один в полі не воїн! Дякую Богу і пастору за хороший відпочинок, а також за потрібне, живе і актуальне Слово!

Олександр Ядловський
Згадуючи час проведений в Скоморохах, неможливо сказати, що він був проведений не ефективно чи безплідно. Поклоніння, семінари, пророцтва – все це стовідсотково позитивно вплинуло на моє життя. Дякую Господу і пасторам за цю прекрасну можливість духовного, душевного і тілесного вдосконалення.

Денис Волошин
В ці дні я зрозумів, що єдність прославлення і поклоніння може перевертати гори! І навіть в наш сучасний час, левити – це відділений народ для служіння Богу!

Валерій Тарасенко
Було схоже на духовний та фізичний відпочинок великої родини! Варто спробувати ще раз!

Кирил Логвись
Був хороший час, де кожен з команди щось взяв для себе. Були прийняті певні рішення, а найголовніше, що Бог ще більше хоче єдності з нами!

Микола Гарко
Надзвичайну братерську єдність ми пережили у … сауні! Особливо тоді, коли всі гуртом бігли занурюватись в крижану воду (в ополонку). Саме там я відчув «підтримку» братів і радість за нові «звершення».

Богдан Гнатієвич
Хочу подякувати Господу за те, що Він говорив до мене. Бог хоче щоб ми були кращими, ставить перед нами нові цілі і стандарти. Дякую, що об'єднав нас разом  в одному колективі так, як одне тіло. Моє бажання, щоб ми частіше так зустрічались. Дякую Господу  за всіх нас. Амінь.

Штокайло Орися
 Я пережила особливу Божу присутність і оцінила командний дух. Хоч ми і різні, але в нас ціль одна! Я зрозуміла, що потрібна в команді. Дякую Богу за пастора і нашу чудову групу прославлення!