Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Проповідь пастора Олександра Борисова

Олександр Борисов

Не варто дуже зосереджуватися на житті, бо з нього живим ще ніхто не виходив.

Наскільки близько ми будемо з Богом на землі, настільки близько ми будемо з Ним на небі.

Фил. 3:13-14 «Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.» - Це має бути основою і ціллю нашого життя!

1Ів. 2:13-14 «Пишу вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Пишу вам, юнаки, бо перемогли ви лукавого. Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця. Я писав вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви»

Коли приходить випробування треба брати піст. Ісус був сильним Духом, бо Він багато постився і молився, бо плоті Ісус був такий як ми.

1 Кор. 2:10-13 «А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини. Хто бо з людей знає речі людські, окрім людського духа, що в нім проживає? Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого. А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам, що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного.»

Нам треба розвивати наш дух, бо плоті ми не пізнаємо Бога і того, що Він для нас приготував.

1 Ів. 2:27-29 «А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини. Хто бо з людей знає речі людські, окрім людського духа, що в нім проживає? Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого. А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам, що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного».