Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Як працює Царство Боже

Володимир Шигінський

Розглянемо роль любові та віри в Царстві Божому.

Луки 17:20-21 «А як фарисеї спитали Його, коли Царство Божеє прийде, то Він їм відповів і сказав: Царство Боже не прийде помітно, і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас!»

Царство Боже непомітне для світу, але може стати явним через наше праведне життя, через любов Божу в нас, щоб навернути людей до Бога.

Часто ми засіваємо наше серце насінням, не Слова Божого, а різними бур’янами: інтернетом, телевізоромі т.д. Тоді, зерна віри і любові не мають сили в нас зростати. Це наша відповідальність – насаджувати в наші серця добрі зерна, а недозволяти поганим засмічувати нас.

1 Ів.4-7-12«Улюблені, любім один одного, бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога! Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов! Любов Божа до нас з'явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили. Не в тому любов, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас, і послав Свого Сина вблаганням за наші гріхи.Улюблені, коли Бог полюбив нас отак, то повинні любити і ми один одного! Бога не бачив ніколи ніхто. Коли один одного любимо, то Бог в нас пробуває, а любов Його в нас удосконалилась»

Божа любов зробила нас здатними любити всіх, навіть тих, хто нас не любить.

Сутність Бога – любов, Він все робить в любові, тому ми теж маємо в усе що робимо вкладати любов. Царство Боже діє в любові.

Гал.5:6 «Бо сили не має в Христі Ісусі ані обрізання, ані необрізання, але віра, що чинна любов'ю».

Що важливіше – віра чи любов? Любов, бо рухати вірою може тільки любов, ми віримо, бо ми любимо.

Римл.3:27 «Тож де похвальба? Виключена. Яким законом? Законом діл? Ні, але законом віри».

Матв. 22:36-29 – Ісус каже, які дві заповіді найбільші – заповіді любові.

На законі любові діють всі решту закони.

Люди в світі гинуть без любові, а ми маємо любов Божу і не ділимось нею.