Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Проповідь пастора Романа Боднара Царство Боже

Роман Боднар

На землі існували і існують різні царства, які будуються людьми, але багато з них вже розвалилися, багатьох руйнування ще чекає попереду. Але Бог будує Царство, яке вічне, яке істинне і якому немає кінця.  Люди дуже часто розуміють все поверхнево і судять по-зовнішньому стану речей, а Бог творить в основі. Ісус прийшов,щоб забрати ярмо, але люди думали, що Він забере зовнішнє ярмо. 

Перше, що зробив Ісус, коли прийшов на землю- це перевів погляд людей із земного в небесне, із зовнішнього – на внутрішнє.Мт.6:9-   В молитві „Отче наш...” мова йде, що Царство Боже хай прийде і воля Божа хай буде – тобто для Бога важливо, щоб ми за це молилися, думали і виконували. 
Рим.12:1-2  «Тож благаю вас, браття,через Боже милосердя,- повіддавайте ваші тіла на жертву живу,святу, приємну Богові, як приємну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, - добро, приємність та досконалість.» Часто ми розуміємо, приємна воля- це впершу чергу для нас, але це в першу чергу для Бога! Бог дивиться на нас з позиції вічності, Він знає як для нас буде добре. 
Ів.:18-36 «Ісус сказав:” Моє Царство не із цього світу. Якби із цього світу було Моє царство, то служба Моя воювала б, щоб не виданий був Я юдеям. Та тепер Моє Царство не звідси.» За що люди воюють? За свою правду. Ісус не доказував, Він мовчав -  Істина стоїть сама, за неї не потрібно воювати, її не потрібно доказувати. 
Рим14:17 «Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святі.»
Царство Боже всередені нас. Ми повинні солити навкруги.Лк16:1-12- Притча про несправедливого управителя, її багато хто не розуміє, але основна суть цієї притчі - несправедливий управитель розумів, що йому необхідно підготуватись до іншого життя, коли він вже не буде управитилем. Ми, перебуваючи на цій землі повинні розуміти, що наближається інше Царство і ми маємо до нього готуватись, щоб мати часку в Ньому. 
Завдання на дом .групи : Ми знаємо , що ми царі і священики. Ми священики, бо стоїмо перед Богом, а чому ми царі,що це означає?