Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Благословляй Господа у всякий час! (Конференція з нагоди 17 річниці реабілітаційного центру)

Мохненко Геннадій

Коли ми читаємо Псалом Давида, де він прикинувся божевільним і був вигнаний від Авімелеха, став біженцем, рятуючи своє життя, ми бачимо, що це був непростий час в його житті (Псалом 33(34)

В житті буває різний час. Життя – це синусоїда. Є час, коли ти на підйомі, коли і дихається і віриться легко. Є час, коли легко поклонятись Богу, коли хвала тече зсередини тебе, час, коли дійсно радісно (здорова сім'я, діти, близькі, в Церкві все добре, гарна атмосфера, друзі…). Але буває і інший час в житті (хвороба, страшний діагноз, втрата близьких)… Буває час, коли молитва застрягає комком в горлі, і тобі не хочеться дякувати… Всі обставини навкруги тебе кричать щось погане… Буває в житті різний час…

Давид, прикинувшись безумцем перед Авімелехом, був вигнаний від нього, він біженець і він пише: «Я благословлятиму Господа кожного  часу, хвала Йому завсіди в устах моїх!» (Псалом 33(34):2).

Життя – це синусоїда… І прийде час, коли ваша віра буде випробовуватись, коли обставини складуться дуже погано для вас, коли щось буде розвалюватись довкола вас, коли хтось образить, хтось зрадить, щось станеться… Амплітуда життя полетить вниз, і нам потрібно бути готовими до цього дня. Благословляй Бога у всякий час!

Коли приходить цей важкий час, тобі здається, що Богу не до тебе, але це неправда! Він весь цей час поряд, недалеко від нас. Самі світлі і прекрасні дні можуть бути поряд з трагедіями… Благословляй Бога у всякий час! Коли все навкруги прекрасно, коли діти щасливі і здорові і все в них добре, благословляйте Бога! Але в жодному разі не припиняємо хвалу, коли ця синусоїда життя кинула нас вниз. Не припиняйте хвалу! Не переставайте довіряти Богу!

Знайте, що в вашому житті, як і вжитті кожної людини, буде, як і прекрасний час, так і важкий. Коли обставини будуть неймовірно важкі і ворог підійде знову… Що б не було, як би земля не йшла з-під ніг, благословляйте Господа у всякий час! І в такі моменти потрібно прикладати зусилля, щоб довіряти і хвалити Бога. В такі моменти тяжко слідувати за порадою Давида, але, тим не менше, ця порада правильна, це правильне рішення!

Що б не було не припиняйте хвалу! Ви оглянетесь назад і зрозумієте, що Бог був з вами в будь-яких скорботах. Навіть, в наш останній земний день Він проведе нас через долину смерті. Він є двері спасіння. Ми Ним ввійдемо і вийдемо і пажить знайдемо. Ми ввійдемо в чудовий світ з Ним. Продовжуйте поклонятись що б не було! Не віддайте хвалу, коли в ваше життя прийдуть важкі обставини. Поклоняйтесь Богу посеред ваших скорбот, довіряйте Йому і знайте, що б не було навкруги вас, Він недалеко від вас. Дякуйте Йому, коли все добре, але не припиняйте хвалу, коли життя вмить кидає все вниз.

Благословляйте Бога у всякий час!

Проповідь в відео-форматі

ddd