Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Найбільше за все стережи своє серце

Віктор Франчук

Біблія дуже багато говорить про серце. Якщо ми навчимося управляти своїми серцями, то будемо дуже успішними на цій землі. Ми повинні бути сторожами для свого серця, бо є той, хто може його вкрасти (Приповісті Соломона 4:23). Ми повинні пам’ятати, що наше серце належить Господу, але диявол хоче його вкрасти. Бог бажає, щоб з того моменту, як ми спаслися і увірували в Ісуса Христа, наше серце належало Ісусу. Бог значно більше любить нас, чим те, чим ми займаємось в своєму житті. Найбільше проблем в нашому житті виикають через наші внутрішні проблеми, неправильні стосунки.

Бог зціляє розбиті серця, які розбиваються через неправильні стосунки. Егоїзм і гордість займають велике місце в формуванні неправильних стосунків. Рим 5:5 говориться, що любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам. Найбільше стержи своє серце, свої думки і почуття, бажання і мотиви, бо де крадеться серце, там крадеться любов. Щоб жити в плані Божому, що є  добрим для нас, потрібно контролювати свої думки і бажання. Ми повинні бути відповідальними за своє життя перед Господом, за те, як ми думаємо, як поступаємо, як ми любимо ближнього свого. І все наше майбутнє залежить від того, наскільки ми пильнуємо, що відбувається в нашому розумі. В нагірній проповіді Ісус не наказує нам, що ми повинні мати чисте серце, Ісус просто дає нам вибір.

Чи важливо сьогодні мати чисте серце, адже Бог і так любить нас, Бог любить кожного на цій землі, незалежно від стану серця. Але Бог хоче, щоб ми були блаженні, благословенні. Бог хоче, щоб ми любили один одного. Шлях любові – це найкращий шлях до блаженства. А для того, щоб поступати по любові, потібно стерегти своє серце, стримувати свої емоції.

Якщо людина не контролює свій розум в світлі Слова Божого, вона може потрапити в пастку диявола. Тому не варто надіятись на свій розум, свої знання.

Якщо ми говоримо, що не любимо чоловіка чи жінку, бо не відчуваємо цього, то це неправда, тому що після того, як ми прийняли Ісуса Христа, дух любові вилився на нас і ми просто не можемо не любити! Слово Боже завжди направляє нас в правильному напрямку, і якщо Бог відкриє щось, то вже ніхто цього закрити не зможе. Ми не повинні впадати в світські філософії, але повинні вірити в Слово і приймати його як духовне словесне молоко, і тоді воно збереже наше серце.

Пс.36:1-8 говорить, що ми не повинні заздрити людям в світі і намагатися досягати того ж самого, тому що  це руйнує нас зсередини. Бог може дати нам  набагато більше.