Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Конференція 15 років - Цінність святості

Олександр Борисов

Святість - один з найважливіших шляхів пізнання Бога. Без святості неможливо пізнати Бога. Святість – це не стільки те, що ти не робиш, скільки те, що ти робиш. Святість – це завжди відділення.

Ісус поставив планку набагато вищу від Закону. «Кажу бо Я вам: коли праведність ваша не буде рясніша, як книжників та фарисеїв, то не ввійдете в Царство Небесне!»Матв 5:20 . Ісус мав на увазі, що якшо ми не будемо настільки серйозно ставитесь до спасіння, як фарисеї до закону, то ми не спасемося. Я не викреслюю благодаті, я говорю про наше  відношення .

Люди сьогодні перестали цінувати святість, бо дари працюють. «Бо дари й покликання Божі невідмінні». Римл. 11:29.

Перефразувавши Матв. 5:8, ми отримаємо – «нещасні нечисті серці, бо Бога вони не побачать.»

Чому Мойсей говорив Богу – «якщо Ти не підеш, то я нікуди теж не піду»? (Вих 32). Бо він розумів цінність святості. Мойсей хотів бачити Божу славу, тому відділяв себе для Бога, він брав намет, йшов за стан і Бог приходив до нього і говорив, як з Своїм другом. А люди теж славили Бога з своїх наметів. (Вих33). Так часто ми шукаємо Бога з своїх наметів, не відділяємось, не відставляємо всього, щоб зустрітися з Ним. Нам має бути мало дивитися на чуже спілкування з Богом, на чужу хмару, дивитися вслід Мойсеєві.

В близьких відносинах з Богом ніколи не народжується гордість, а смиріння.

Чому одні люди досягають успіху з Богом, а інші – ні? Тому, що часто вони легковажать своєю святістю, так само, як це зробив Самсон(Суд.16). 

Жити святим життям реально. Йова 1:8 «І сказав Господь до сатани: Чи звернув ти увагу на раба Мого Йова? Бо немає такого, як він, на землі: муж він невинний та праведний, що Бога боїться, а від злого втікає». Найбільша цінність перед Богом – це наші перемоги, яких ніхто не бачить, і тоді Бог  нами хвалиться.

Бог пояснює чому Мойсей і Аарон не ввійдуть в Обітований край - «Бо ви не явили Мене святим перед народом» Числа 27:14 (анг. переклад).

Як часто ви відділяєте себе для Бога? Святість – це відділення себе від світу і ототожнення себе з Богом. Не плутайте те, що Бог нас відділив і ввів в Царство Свого улюбленого Сина і наше відділення. Богу подобається коли ти відділяєш себе для Нього, коли ти знаходиш час, коли ти бачиш у відносинах з Богом цінність.

Нехай наші думки, слова і вчинки будуть відділенними!