Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Як жити надприроднім життям

Даг Ватсон

В наш розум, часто, приходять такі питання як: чи дійсно можливо жити надприроднім життям, жити життям, яке понад звичне життя, життя, яке говорить про подостаток у всьому?

Ісус описує два типи життя (Івана 10). Він каже, що ворог прийшов, щоб вкрасти, вбити і погубити. Життя, яке не є для Бога буде під впливом того, що ворог хоче принести в це життя. Це є обкрадене життя, зруйнування, смерть. Ісус каже, що кожен з нас має вибір. Чи це є те життя, яким ми хочемо жити? Чи ми хочемо жити надприроднім життям? Слава Богу, що Ісус сказав, що є інший тип життя. Він сказав, що Він прийшов, щоб ми мали життя – життя з подостатком. І це слово «подостаток» означає супер наддостаток . Бог для нас, християн, задумав життя, яке ми можемо прожити з подостатком. Якщо ми не живемо в житті з подостатком – це не є Божа провина. Це означає, що ми щось не так робимо у відповідь на Божу волю, тому що коли Бог Духом Святим приходить у наше життя, Він приносить життя з подостатком, щоб ми могли жити переможним життям, щоб ми могли жити життям, яке понад звичне. Світ навколо нас прагне побачити саме таких людей, які живуть таким життям. Ісус жив таким життям. Куди б Він не ходив, де б Він не був, Він жив життям з подостатком, через ту спроможність яку давав Йому Його Отець. Він робив надприродні речі. Він робив речі, які дивували людей. Він говорив певні речі на які люди відповідали, що ніколи такого раніше не чули і не бачили. Вони хотіли бути з такою людиною, як Ісус Христос.

Якщо ми почнемо жити таким життям, яким Бог хоче щоб ми жили – надприроднім життям, тоді люди будуть збиратись , щоб дивитись, спостерігати за нашим життям.

Що означає слово «надприроднє», «надзвичайне»? Це означає понад просто звичне, дуже незвичайне, щось, що ти не бачиш кожного разу, визначне, виняткове, те, яке має якусь особливу владу в цьому. Це те життя, яке Бог хоче щоб ми ним жили.

Ми приймаємо рішення кожен день яким типом життя ми будемо жити сьогодні. Чи ми будемо віддавати себе злобі, пожадливостям, критикувати когось, віддавати своє життя в депресію, якимось речам плоті і т. д. Ми приймаємо рішення робити це, або не робити цього. Але Бог каже, якщо ми оберемо Його, якщо ми оберемо те життя, яке Він має для нас – надприродні речі почнуть відбуватися . Бог хоче нас вести у надзвичайне.

Ми можемо прочитати чудову історію про Церкву, яка стала надприродною Церквою у Дії Апостолів 19.

Якщо ми проводимо час в Божій присутності, якщо ми працюємо в Дусі Святому, якщо ми віддамо себе повному впливу на наше життя, ми будемо бачити надзвичайні речі в нашому житті.

Для того щоб жити життям надзвичайної посвяти Богу нам потрібно відвернутись від свого минулого, тому що, якщо ми не зробимо цього, то ця минула стежка просто схопить нас і буде стримувати нас, буде відтягувати нас в ті речі, які ми колись робили.

Бог бажає, щоб кожен жив надзвичайним життям. Але що потрібно для цього? Який вид посвяти необхідний для цього? Якщо ми хочемо направити своє життя від звичного до надзвичайного, нам потрібно зробити наступні речі:

1. Зробити надзвичайну посвяту Особі Ісуса Христа. Ми повинні віддати Йому все, посвятити Йому все, і це буде коштувати нам всього. Ми тримаємось певних речей, і ми думаємо, що ці речі такі важливі для нас, але це просто сміття порівняно з Божими речами, з тими скарбами, які Бог має для нас.(Луки 5).

2. Це повинна бути надзвичайна спрага і голод по Духу Святому, бажання мати Духа Святого, Його силу в нашому житті.

«Через це не будьте нерозумні, але розумійте, що є воля Господня. І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом, розмовляючи поміж собою псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи й граючи в серці своєму для Господа» (Ефесян 5:17-19). Якщо ми хочемо жити в волі Божій ми повинні наповнятись Духом Святим. Слово «напонятись» означає постійно продовжувати сповнюватись Духом Святим. Дух Святий приносить життя, Він приносить надзвичайне.

3. Нам потрібно мати надзвичайний розум. Через те в що ми віримо, ми будемо так жити. Все, що є в нашому розумі ми будемо так проживати. Ми не можемо жити надзвичайним життям, якщо наш розум налаштований на звичайні речі. Щось повинно змінитись в нашому розумі. Павло каже, що ми повинні обновляти свій розум. Коли наш розум є відновлений і ми починаємо думати по-іншому, тоді ми будемо бачити і відчувати досконалу волю Божу в нашому житті.

«і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, − добро, приємність та досконалість»  (Римлян 12:2). Дух Божий змінює наш розум, показуючи нам іншу істину, це істина з неба, це є воля Божа.

Цей світ потребує  людей, які живуть надзвичайним життям! Світ хоче бачити, чи є Бог Живий цього часу, Який може робити надзвичайні речі!

Проповідь в відео-форматі