Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Життя не лотерея

Олександр Борисов

Думку, оперту на Тебе, збережеш Ти у повнім спокої, бо на Тебе надію вона покладає.
Надійтеся завжди на Господа, бо в Господі, в Господі вічна твердиня!
(Ісая 26:3,4)

Завжди, за будь-яких обставин життя, треба вміти довіряти Богу. Кожен з нас має обітниці в своєму житті, чи не так? І, мабуть, кожен з нас має обітниці, які ще не виповнились. Від моменту, коли Бог дає обітницю людині до виконання цієї обітниці, часто, пролягає цілий проміжок часу. І, інколи, цей проміжок часу зовсім не є коротким, він займає багато років.

Як часто люди розчаровуються лише тому, що не розуміють, що є певна послідовність в житті? Як, надіючись на Господа, можна розчаруватись? Насправді, люди розчаровуються не в Господі, а в своїх мріях, в тому, що собі самі надумали. А все, що потрібно, це просто довіряти Господу і розуміти, що є певна послідовність подій. І цю послідовність, або те, що ми називаємо життям, ми часто пропускаємо тільки із-за того, що ми розчарувались.

Коли Бог прикликає нас в Царство Сина Свого Улюбленого Ісуса Христа, в нас є перша, найвища ціль і задача – бути подібними до Образа Сина Його. В Його Царстві немає принципу лотереї. В Бога Свої принципи, як все працює.

Так важливо пам’ятати , що Бог є завжди з нами. І Він не просто дивиться на те, все ж таки, чого ми не робимо, а що ми робимо, що ми вкладаємо в це і як, при цьому всьому, довіряємо Йому.

Проповідь в відео-форматі