Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Вшанований Царем над царями

Джон Рор

Ілля був людина, подібна до нас пристрастями...
(Якова 5:17)

І робив Ахав, син Омрі, зло в Господніх очах більше від усіх, хто був перед ним.
(1 Царів 16:30)

Був собі цар Ахав, який вважав себе безнаказанним. Він робив собі все, що хотів і вважав, що справедливості немає. Він вважав, що він справедливість.

Інколи люди змушують Бога щось робити, якось реагувати на їх поведінку. До таких людей, Бог посилає інших людей, які говорять від імені Бога.

Бог послав Іллю до Ахава. Яка ж мала бути підготовка в Іллі, щоб прийти перед такого царя і заявити, що по його слову не буде дощу? Скільки часу Ілля пробув з Богом, за кадром, в тишині, один на один?

Пройшло багато часу. Голод був старшний. Ілля теж не мав їжі.

Ілля знову прийшов до царя і організував змагання пророків. В результаті якого народ славив Бога, а Ілля вирізав всіх пропроків Ваала.

Ілля молився за дощ. Він попередив Ахава про те, що дощ ось впаде.

Ахав зневаживши Іллю поїхав геть. Він поїхав до Єзавелі і розказав про те, що зробив Ілля, але нічого не сказав про те, що зробив Бог.

Прийшовши до міста, виснажений Ілля сів біля воріт. До нього приходить гінець від Єзавелі і погрожує йому розправою, за те, що він вирізав тих пророків.

Ілля ховається в печері і просить Бога забрати його життя. Він думав, що потерпів невдачу, адже коли все робиш правильно, а в кінці ти зневажений... Ілля думав, що він невдаха.

Бог послав ангола до Іллі, який підтримав його і дав йому завдання. Він сказав, що Ілля ще має помазати двох царів і, що тоді Бог дасть йому дітей.

Є така приказка: ліниві руки знаряддя диявола. Люди повинні бути зайнятими. 

У Іллі появилася ціль і бажання жити.

Ілля і Єлесей стають нероздільними. І зараз Ілля має честь вводити своє життя в наступне покоління. Великою честю було, отримати від Бога духовного сина.

Ілля вже був старий і ввесь народ очікував, що він помре.

Ілля не помер, але був забрений вогненною колесницею.

В цій історію є дві царські колесниці. Одна колесниця - царя Ахава, яким Ілля був зневажений. І друга - Царя над царями, який прийняв Іллю. Ілля вшанований Царем над царями, на очах всієї нації.

Бог справедливий.

Навіть, якщо ми не віримо в себе, Він вірить в нас. Не залежно від того, що відбувається і як все виглядає.

Якщо ми виконуємо волю Бога, якщо ми шаукаємо Його слова і впокорюємося йому, то чи є ми не вдахами? Чи має якесь значення те, що нас ігнорує світ? Чи має якесь значення, що світ нас не приймає? Чи невдахи ми, якщо щось не сатеється, як ми того не очікували?

Проповідь в відео-форматі