Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Відповідь на Євангелію

Ron Lewis

І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися.
(Дії Апостолів 2:17)

Яка має бути реакція на Євангеліє:

  1. Покаятись, розвернутися на 180 градусів на дорозі по якій ми йдем. Виправити вчинки в яких ми покаялись.
  2. Христитися. Хрещення є для віруючого, того хто може прийняти рішення. Це одне з 2-х таїнств, які Ісус залишив нам. Ми вмираємо для наших гріхів і воскресаємо в новому житті. Це поховання старого чоловіка (До Римлян 6)
  3. Прийняти Духа Святого. Він є Бог, Він хоче прийти до нас і бути нашим другом. В ту ж секунду, коли ми народжуємось з гори, Дух Святий хрестить нас в тіло Христове. Але, в той же час, Ісус хоче охрестити нас Духом Святим, який сходить на нас. Можна намагатися бути християнином без Духа Святого, але тоді станеться одне з двох: ми не будемо мати жодної сили і ми будемо дуже нудними і релігійними.
    У нас має бути бажання бути Ним сповненим. І чим більше ми Ним сповнюємось, тим більше сили ми отримуємо.
  4. Бути доданим до церкви. Зцілення приходить через сім'ю - церкву. Церква - наречена Ісуса.
  5. Давання. Дати свій час, ресурси, енергію.
  6. Поклоніння. Кожен батько любить дивитися, як його діти хочуть його бачити, як вони тягнуться до нього, щоб потрапити на його руки. Те ж саме з нашим Богом. Він любить це. Коли реально, коли не підроблено.
  7. Ділитися Євангелією.

 Євангелія є безкоштована, але на неї має буи відповідь.

 

 

Проповідь в відео-форматі