Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Слово про хрест

Борис Фенц

Прийняти Ісуса у давні часи було важко багатьом людям, це також повторюється в наш час. Греки вірили у філософію. Юдеї чекали царя, який дасть їм владу на землі. І усі, які не включалися в служіння Богу, а просто заради цікавості чи вигоди ішли за Ісусом, у результаті кричали «Розіпни!».  

Ісус пішов на хрест, «за наші гріхи дав Самого Себе, щоб від злого сучасного віку нас визволити, за волею Бога й Отця нашого» (До Галатів 1:4).І щоб ми впряглись в ярмо, яке є простою жертвою часу, відпочинку чи ресурсів задля допомогти ближнім.

Апостоли після того, як отримали Духа Святого, почали виконувати це служіння із особливою силою. Коли  із багатьох духи нечисті виходили з криком великим, і багато розслаблених та кривих уздоровилися. І радість велика в тім місті була! (Дії Апостолів 8:7-8)

У житті з Христом не зникають земні обставини. Але коли тримає Ісус, ми переходимо їх задля того, щоб поділитися з іншими щоденно скарбом Євангелії і прославити Бога. А до всіх Він промовив: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме щоденно свого хреста, та й за Мною йде. (Від Луки 9:23)

Проповідь в відео-форматі

ddd