Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Я не соромлюсь Євангелії

Олег Савчак

Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному,
хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові.

(До Римлян 1:16)

Я. Все в житті набагато легше робити разом. І Біблія закликає нас бути в спільноті коли ми  в радості, в перемогах і в прблемах. Разом будувати, разом боротися, разом святкувати і пожинати полоди. Але в тому, що стосується відносин з Бгом - немає "Ми", а є тільки "Я". Не можна  сховатися за вірою предків - Бог хоче будувати мости з кожним індивідуально, з "Я". Є моє особисте поклоніння, мої особисті молитви, моя особиста віра, моє особисте покликання. Мене Бог любить, мене Бог спас, мене Бог кличе, мене...

У Бога немає внуків і правнуків, у Бога є тільки діти.

Сором. Через що приходить сором?

Через:

  1. здійснення вчинків, що перечить моралі
  2. чинення того, що не природньо
  3. наготу
  4. поразку
  5. гріх
  6. гордість людську
  7. насмішки

Є межа, перетинаючи яку стає соромно. Це стандарт, який встановлений Богом. Але сатана, обманув людину, переконав, що вона може змінювати цей стандарт.

Наше завдання - докопатися до Божого стандарту і міряти ним.

Бо хто буде Мене та Моєї науки соромитися в роді цім перелюбнім та грішнім, того посоромиться також Син Людський, як прийде у славі Свого Отця з Анголами святими.
(Від Марка 8:38)

Євангелія. Євангелія - добра новина.

Зараз в світі дуже багато поганих новин. Але щоб не сталось навколо нас - завжди, в серці, є надія. Ми чекаємо добрих новин.

Погані новини будуть завжди, але Бог дає альтернативу (Від Матвія 24:4-14). І ця альтернатива - Бог хоче для людини не багацтво, не здоров'я, не успіх, а спасіння і тоді вже все решта. Бог дає не змінну Євангелію, яку світ вважає застарілою, непопулярною і всіляко хоче замінити, підтосувати.

Сила Божа. Божий ресурс, Його сила є не для нашої слави, не для наших амбіцій, не для збудування нашого імені, але сила Божа є на спасіння.

Бог хоче спасти людей.

Ми можемо проповідувати про все, що завгодно: Бог любить, Бог зціляє, Бог благословляє, дає фінанси, дає прорив, хоче щоб ми були щасливі, але послання номер один - Сила Божа, Його ресурс, Його потенціал, любов, все хто Він є і все, що Він хоче - спасіння людини. Якщо ми цього не зрозуміємо, то будемо проповідувати різні Євангелії: комфорту, щастя, багацтва, здоровя, але не ту яку хоче Він.

Віра. Євангелія - Сила Божа на спасіння тому хто вірить.

Але як повірити? - Хтось повинен прийти і розказати добру новину. Підняти і сказати: "Це все злі новини: літаки падають, хвороби, проблеми. Але є добра новина. Є Бог, Він помер на хресті і воскрес. Він сильний і величний. Кожного хто повірить і скаже Йому: Так, - Він притягне до Себе".

Проповідь в відео-форматі