Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Не легковаж Господнім Словом

Олег Савчак

У Повторенні закону 28 главі перелічені всі благословення, приготовані Богом для людей, та далі сказано і про прокляття на тих, хто не виконує Божого Слова. Людина звикла, що до неї повертається все добре, та не хоче, щоб поверталось її лукавство, брехня… вона має надію, що це зійде їй з рук, що Бог простить. Так, Бог – Всепрощаючий, але в повній мірі Він виконує Своє Слово – і благословення, і прокляття. Проте Він дає і сили перейти наслідки того, що ми посіяли.

Розглянемо декілька прикладів з Біблії про здійснення Божих обітниць. Починаючи від Ноя, кожен переніс наслідки свого непослуху.

ІІ Сам.11
2 вірш: Давид захотів жінку Урії. Дивлячись на всі його заслуги, можна було б пробачити йому в одному прикрому випадку.
12:10, 12:14 – наслідок – смерть дитини від Версавії.
Давид молив і постив за уражену Богом дитину, але Бог вірний і справедливий і Він не може передумати. Давид не нарікав на Нього, зрозумів, що була виконана дана Богом обітниця про те, що Давид буде не тільки благословенний, але й проклятий.
Наслідок приходить завжди, навіть після того, як ми покаялись. Закони Божі діють на всіх

І Цар.9:1-4
Соломону – наймудрішій людині світу – Бог обіцяє те саме.
І Цар.11:4
Соломон довгий час служив Богу, але відступив і пристав до інших богів. Соломонове царство розкололось на Ізраїль та Юдею, і, по Божій обітниці, над Ізраїлем став раб Соломона.

Ной знайшов милість в очах Бога, коли Він вирішив знищити все живе. Так само і Содом та Гоморра були спалені через розпусту, через те, що продовжували легковажити Божим Словом.

Мат.22. Притча про весільне свято так само відображає здійснення Божої справедливості.

Ми маємо звіщати про істину Божого закону. Звіщати про прихід Ісуса Христа – місія Церкви, бо Він прийде вже не як Спаситель, а як Суддя.

Коли правильно розставленні пріоритети, якщо для нас важливі Божі Слова, наше життя змінюється. Коли людина вдень і вночі роздумує над Словом, вона розуміє, Хто Такий Бог.