Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Щоб мати впевненість у вічності

Щоб мати впевненість у вічності

Кожна людина ставить собі за мету досягнути в житті якогось визначеного рівня: чи то стабільного фінансового становища, чи кар’єрного зростання, чи гармонії в подружньому житті, чи душевної рівноваги. Йдучи до поставленої цілі, люди щоденно витрачають багато сил і енергії. У вирі подій швидко минають роки. Як правило, на схилі літ людина досягає певного благополуччя, стає заможнішою. Та життя добігає кінця. Настає невідворотний момент, і людина залишає все набуте, заради чого працювала весь свій вік. То який сенс нашого існування? Невже ми живемо тільки для задоволення власних потреб? Будучи об’’єктивними і чесними, змушені визнати, що більшість наших щоденних справ робиться для власної втіхи.

В народі кажуть, що в житті потрібно зробити три речі: посадити дерево, збудувати дім і народити сина. Для кого ми це робимо? Звичайно, для себе. Проте, Слово Боже гласить, що ми на землі лише мандрівники та прибульці і кожна людина у свій час неодмінно постане перед Творцем, щоб дати Йому звіт за прожите життя. Тому важливо замислитись: які ж із наших земних справ є богоугодними? Адже у відомій усім молитві «Отче наш», якою, мабуть, кожен звертається до Всевишнього, ми промовляємо:”Нехай буде воля Твоя!” А Його воля полягає в тому, щоб повірити у Спасителя нашого Ісуса Христа, прийняти Його у своє серце і творити діла Божі на землі. У відповідь на запитання людей, з чого почати, щоб робити діла Божі, Господь сказав: «Оце діло Боже, щоб у Того ви вірували, Кого Він послав» (Івана 6:29). А далі з Його допомогою старатися жити праведно і чесно: покинути пияцтво, блуд, розпусту та формувати у своєму характері християнські чесноти – любити ближнього, прощати образи, допомагати нужденним.

Хочу поділитися доброю новиною. Відносно вічності кожна людина може почувати себе впевнено, але лише тоді, коли Бог – її покров, а Біблія – путівник життя, бо у ній висвітлюється єдино істинна дорога до спасіння. «Оце ж воля Мого Отця, – щоб усякий, хто Сина бачить та вірує в Нього, мав вічне життя, – і того воскрешу Я останнього дня» (Єв. від Св. Івана 6:40). А у волі кожного прийняти рішення: примиритись з Ісусом Христом, жити за Божими принципами та виконувати роботу, яку Він доручає.

Володимир Паньчак, пастор церкви, м.Бережани

ddd