Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Для Божих посланців кордонів не існує

Для Божих посланців кордонів не існує

Приїзд гостей завжди радісна, очікувана подія. Особливо якщо вони – Божі посланці, брати по духу, та ще й з інших країн. Благодатним на відвідини виявився жовтень для всіх церков «Любові і зцілення». Пастор церкви «Жнива близько» в місті Річмонд, штат Вірджинія, США, Даг Ватсон разом зі своїм молодшим другом, пастором церкви «Христос – Цар» в місті Краків Пшемиславом Черасинським, під час десятиденного перебування в Україні здійснили вояж містами Львів, Тернопіль, Новодністровськ, Бережани, Бучач. У кожній помісній церкві вони були благословенням для всіх віруючих. Навчали, пророкували, служили словом та молитвами. Через цих братів Бог виливав на кожного Свою батьківську любов, зміцнював у вірі, збудовував у Тіло Христове.

      З юності Пшемик Черасинський прямою і рівною дорогою йшов до Господа, про що він коротенько і розповів:

–Під час навчання в університеті міста Познань, ще зовсім юним, в 1995 році, я навернувся до Христа. Відразу почав служити в місії «Campus Crusade for Christ» (Університетський похід за Христа). Через три роки відчув побудження від Господа поїхати волонтером до Великобританії, що і здійснив, взявши в університеті перерву на рік. В Лондоні мене прийняла християнська спільнота церкви «Кожна нація», яку очолював пастор Вулфі. Там я осягнув біблійні основи, прийняв водне хрещення та отримав хрещення Святим Духом. Повернувся до Польщі і після закінчення університету переїхав до Кракова служити в церкві, заснованій пастором Джефом Буллоком, що входить до складу Асоціації «Every nation» (Кожна нація). У 2005 році став пастором цієї церкви. До України маю особливе відношення: у моїх венах тече й українська кров. Тому з радістю визвався супроводжувати пастора Дага Ватсона в його поїздці по вашій гостинній країні. Бог благословив цього справжнього духовного наставника молоді батьківським серцем, і я хочу від нього перейняти здатність любити людей, щоб приводити їх до Христа.

    Пастор Даг Ватсон має багаторічний досвід служіння Господу. Кожен етап його життєвого шляху – яскрава ілюстрація відданості справі благовістя. Серце Дага завжди горить палким бажанням огорнути Божою любов’ю якомога більше людей.

 

   Тепер поспілкуємось з пастором Дагом.

–Служити Богу я почав ще в далекому 1980 році разом із дружиною Сінді. Молилися за підлітків, за їх звільнення від різного роду залежності. Був лідером дитячого служіння, молодіжного, служіння бідним. Працював директором християнської школи, національним директором студентської організації «Campus Harvest» (Університетські жнива), завдання якої – допомагати місцевим церквам навертати студентів до Господа. У 2000 році започаткував церкву в студентському містечку університету Вірджинії, в якому навчається біля тридцяти п’яти тисяч студентів. Молоді люди – благодатна для проповіді Божого Слова аудиторія, адже саме в юних серцях найбільш ефективно проростає насіння істини. 

В Україну приїхав не вперше. Люблю людей, що тут проживають. Радію з того, що їхні серця палають вогнем іти за Ісусом. Бачу в українцях відданість, вірність та велике бажання працювати на ниві Господній. Вірю, що Бог продовжує виливати Свого Духа на людей для того, щоб вони служили іншим. Мене захоплює усвідомлення, що я – частинка такої сім’ї.

Моє побажання вашим церквам таке ж, як і американським, канадським, південно-африканським. Щоб ми справді зрозуміли, що означає «наблизилось Царство небесне». Щоб ми поширювали Його Царство на землі. Щоб ми виконали Божу волю, яку Він має для нас. І щоб ми ходили в повноті Божої сили і бачили, як люди приходять до Христа.

Записав і переклав українською мовою Микола Гарко

ddd