Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Про нас

Християнська Церква повного Євангелія „Любов і зцілення” розпочала свою діяльність в 1993 році через служіння Шумила Анатолія та Савчака Олега при співпраці із місією „Вифлеєм”.

В лютому 1994 року Томом Джексоном на служіння пастора був рукопокладений Столярчук Юрій, молодий брат, який переїхав до Тернополя зі Львова. В жовтні 1994 року Церква отримала Державну реєстрацію. В листопаді 1994 року була насаджена перша дочірня Церква „Любов і зцілення” в місті Новодністровську, Чернівецької області. Пастором – місіонером туди був посланий Савчак Олег з дружиною. Через декілька років служіння, Новодністровською Церквою було започатковано ще дві дочірні Церкви у містах Сокиряни та Хотин, також була розпочата серйозна робота в колонії посиленого режиму міста Сокиряни. В 1997-98 роках розпочались домашні групи в містах Козова, Бережани, та селі Ангелівка. В 1999 році в місто Бучач був посланий ще один місіонер - Борисов Олександр з сім’єю, і там розпочалась дочірня Церква.

В 2000 році усі Церкви „Любов і зцілення” увійшли до об’єднання всесвітньої Асоціації Церков і служінь „Every Nation” (Кожна Нація), президентом якої є Стів Муррел. Директором служіння Every Nation в Європі є Вулфі Еклебен - пастор з Лондона.

В травні 2001 року пастором Церкви „Любов і зцілення” міста Тернополя став Савчак Олег, який повернувся з сім’єю в рідне місто після шести з половиною років місіонерської праці в місті Новодністровську. Пастор Юрій Столярчук переїхав до Сполучених Штатів. В 2003 році при Церкві розпочали свою роботу „Християнський Центр Милосердя”, який на сьогодні налічує два стаціонарні реабілітаційні центри та МХЦ (молодіжний християнський центр) „Кайрос”. На даному етапі закінчилось будівництво центру адаптації для жінок, що звільнились з місць позбавлення волі, а також будується новий великий будинок для реабілітації чоловіків від нарко та алко залежності.

В 2006 році, сім'я Володимира та Олени Паньчак переїхала у місто Бережани, як місіонери, щоб розпочати там нову церкву, де вони зараз успішно служать.

Навесні 2014 року група місіонерів на чолі з Михалюком Ігором заснувала у Миколаєві спочатку реабілітаційний центр, а згодом ще одну дочірню церкву "Любов і зцілення".

Також, у цьому ж році була заснована дочірня церква в Іспанії у місті Торрев'єха, де пастором служить Дещаківський Роман з дружиною.

Так виникла ціла сім’я Церков „Любов і зцілення” в Україні та закордоном.

Інформацію про дочірні церкви та наші служіння ви можете отримати на сторінках нашого сайту.